LQG15HN15NJ02D
TME
LQG15HN15NJ02D RSS 0.11 0.11 0.09 + VAT
MPN:
LQG15HN15NJ02D
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-67% (12.04.2026)
Poprzednia cena:
0.33
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+ 1000+ 5000+ 10000+ 20000+ 30000+
Dławik: cewka powietrzna; SMD; 0402; 15nH; 400mA; R: 0,45Ω; ±5%; LQG