LQG15HN47NJ02D
TME
LQG15HN47NJ02D RSS 0.43 0.43 0.35 + VAT
MPN:
LQG15HN47NJ02D
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.38% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
0.42
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 1000+ 2500+ 5000+ 10000+ 20000+ 30000+ 50000+
Dławik: cewka powietrzna; SMD; 0402; 47nH; 250mA; R: 1,15Ω; ±5%; LQG