F339X141548KII2B0
Wekton
F339X141548KII2B0 RSS 12.06 12.06 x 4
  • Zgodny z RoHS
Kod:
F339X141548KII2B0
Minimalne zamówienie:
4 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+11% (24.03.2026)
Poprzednia cena:
10.83
Ilość [ x szt]: 10+ 20+
Kondensator PP X1 150nF 480VAC ±10% 110°C RM: 22,5mm