HM-1455N1601RD
TME
HM-1455N1601RD RSS 162.19 162.19 131.86 + VAT
MPN:
1455N1601RD
Kod:
HM-1455N1601RD
Zmiana ceny:
-1.04% (17.04.2026)
Poprzednia cena:
163.90
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Obudowa: z panelem; 1455; X: 103mm; Y: 160mm; Z: 53mm; aluminium