HM-1455P1601BU
TME
HM-1455P1601BU RSS 166.90 166.90 135.69 + VAT
MPN:
1455P1601BU
Kod:
HM-1455P1601BU
Zmiana ceny:
-0.3% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
167.40
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Obudowa: z panelem; 1455; X: 125mm; Y: 160mm; Z: 30mm; aluminium