LQH32MN3R3K23L
TME
LQH32MN3R3K23L RSS 1.14 1.14 0.93 + VAT
MPN:
LQH32MN3R3K23L
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.88% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
1.13
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 1000+ 2000+ 4000+ 6000+ 10000+ 14000+
Dławik: drutowy; SMD; 1210; 3,3uH; 300mA; R: 1Ω; ±10%; LQH; 180mm