T350E106K016AT
Wekton
T350E106K016AT RSS 12.98 12.98 x 3
  • Zgodny z RoHS
Kod:
T350E106K016AT
Minimalne zamówienie:
3 szt.
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.82% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
12.38
Ilość [ x szt]: 10+ 20+
Kondensator tantalowy 10uF 16V ±10% 125°C THT 2,54mm