T350E106K025AT
Wekton
T350E106K025AT RSS 22.74 22.74 x 2
  • Zgodny z RoHS
Kod:
T350E106K025AT
Minimalne zamówienie:
2 szt.
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.02% (01.03.2026)
Poprzednia cena:
22.98
Ilość [ x szt]: 10+ 20+
Kondensator tantalowy 10uF 25V ±10% 125°C THT 2,54mm