T350F685K035AT
Wekton
T350F685K035AT RSS 14.64 14.64 x 7
  • Zgodny z RoHS
Kod:
T350F685K035AT
Minimalne zamówienie:
7 szt.
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.22% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
14.67
Ilość [ x szt]: 10+ 20+
Kondensator tantalowy 6,8uF 35V ±10% 125°C THT 2,54mm