T350G106M035AT7303
Wekton
T350G106M035AT7303 RSS 5.81 5.81 x 100
  • Zgodny z RoHS
Kod:
T350G106M035AT7303
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-4.65% (04.04.2026)
Poprzednia cena:
6.09
Ilość [ x szt]: 200+
Kondensator tantalowy 10uF 35V ±20% 125°C 2,54mm Taśma