T356B475K016AT
Wekton
T356B475K016AT RSS 9.71 9.71 x 9
  • Zgodny z RoHS
Kod:
T356B475K016AT
Minimalne zamówienie:
9 szt.
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.44% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
9.75
Ilość [ x szt]: 10+ 20+
Kondensator tantalowy 4,7uF 16V ±10% THT RM: 5,08mm