T356E106K016AT
Wekton
T356E106K016AT RSS 15.68 15.68 x 2
  • Zgodny z RoHS
Kod:
T356E106K016AT
Minimalne zamówienie:
2 szt.
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.7% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
15.79
Ilość [ x szt]: 10+ 20+
Kondensator tantalowy 10uF 16V ±10% THT RM: 5,08mm