HALO-189/750W
TME
HALO-189/750W RSS 51.62 51.62 41.97 + VAT
MPN:
64560
Kod:
HALO-189/750W
Producent:
ams OSRAM
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.5% (12.01.2025)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 3+ 10+
Halogenowa; 750W; 230VAC; R7S; L: 189mm; 15000lm