LC1D65ABD
Wekton
LC1D65ABD RSS 966.46 966.46 785.74 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
LC1D65ABD
Zmiana ceny:
+0.05% (21.04.2026)
Poprzednia cena:
966.00
Ilość [ x szt]: 3+ 6+
Stycznik 3xNO 65A 690VAC (1xNO 1xNC) Cewka: 24VDC DIN