LC1D65ABD
Wekton
RSS
966.46
785.74 + VAT
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- Kod:
- LC1D65ABD
- Producent:
- SCHNEIDER ELECTRIC
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +0.05% (21.04.2026)
- Poprzednia cena:
| Ilość [ x szt]: | 3+ | 6+ |
|---|---|---|
Sugerowane produkty dla lc1d65
Stycznik 3xNO 65A 690VAC (1xNO 1xNC) Cewka: 24VDC DIN