elecena.pl

Moduł SFP CWDM, 1Gb, LC SM, 24dB, 80km, TX:1490nm

Atel

Moduł SFP CWDM, 1Gb, LC SM, 24dB, 80km, TX:1490nm RSS 236.16 236.16 192.00 + VAT
Kod:
06718
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-2.04% (08.05.2020)
Poprzednia cena:
241.08

Wkładka typu SFP (miniGBIC) przeznaczona do transmisji CWDM jednym włóknem światłowodu jednomodowego (SM) na odległość do 80km. Długość fali TX 1490nm.

Elecena nie prowadzi sprzedaży elementów elektronicznych, ani w niej nie pośredniczy.

Produkt pochodzi z oferty sklepu