SQT.40-25-AF-8
TME
RSS 10.54 10.54 8.57 + VAT
MPN:
SQT.40-25-AF-8
Producent:
ELESA+GANTER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.36% (16.02.2026)
Poprzednia cena:
10.10
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Kątownik; do profili; Szerokość rowka: 8mm; W: 25mm; H: 40mm; L: 40mm