elecena.pl

Moduł SFP WDM, 1Gb, SC SM, 20km, TX:1550nm, DDMI, przemysłowy

Atel

Moduł SFP WDM, 1Gb, SC SM, 20km, TX:1550nm, DDMI, przemysłowy RSS 97.17 97.17 79.00 + VAT
Kod:
06757
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.66% (10.11.2020)
Poprzednia cena:
100.86

Przemysłowa wkładka typu SFP (miniGBIC) przeznaczona do transmisji jednym włóknem światłowodu jednomodowego (SM) na odległość do 20km. Długość fali TX 1550nm. Rozszerzony zakres temperatur pracy od -40 do 85°C. Interfejs DDMI pozwala na monitorowanie stanu połączenia.

Elecena nie prowadzi sprzedaży elementów elektronicznych, ani w niej nie pośredniczy.

Produkt pochodzi z oferty sklepu