elecena.pl

Moduł SFP WDM, 1Gb, SC SM, 40km, TX:1550nm, DDMI, przemysłowy

Atel

Przemysłowa wkładka typu SFP (miniGBIC) przeznaczona do transmisji jednym włóknem światłowodu jednomodowego (SM) na odległość do 40km. Długość fali TX 1550nm. Rozszerzony zakres temperatur pracy od -40 do 85°C. Interfejs DDMI pozwala na monitorowanie stanu połączenia.

Elecena nie prowadzi sprzedaży elementów elektronicznych, ani w niej nie pośredniczy.

Produkt pochodzi z oferty sklepu