Kondensator 33 μF 100 V dc Otwór przelotowy Panasonic Przewód promieniowy roztaw: 3.5 mm EEUFC2A330L
RS Components
Kondensator 33 μF 100 V dc Otwór przelotowy Panasonic Przewód promieniowy roztaw: 3.5 mm EEUFC2A330L RSS 3.68 3.68 x 5
  • Zgodny z RoHS
MPN:
EEUFC2A330L
Kod:
570934
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.79% (03.07.2025)