Kondensator 220 μF 25 V dc Promieniowe, Otwór przelotowy Rubycon roztaw: 3.5 mm 25YXF220M8X11.5
RS Components
Kondensator 220 μF 25 V dc Promieniowe, Otwór przelotowy Rubycon roztaw: 3.5 mm 25YXF220M8X11.5 RSS 1.78 1.78 x 5
  • Zgodny z RoHS
MPN:
25YXF220M8X11.5
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
RUBYCON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+7% (15.08.2025)