Kondensator 220 μF 450 V dc Otwór przelotowy Rubycon Przewód promieniowy roztaw: 7.5 mm 450CXW220MEFC18X50
RS Components
Kondensator 220 μF 450 V dc Otwór przelotowy Rubycon Przewód promieniowy roztaw: 7.5 mm 450CXW220MEFC18X50 RSS 91.88 91.88 74.70 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
450CXW220MEFC18X50
Zmiana ceny:
+7% (13.08.2025)