Kondensator 100 μF 100 V dc Otwór przelotowy Panasonic Przewód promieniowy roztaw: 5 mm EEUFR2A101
RS Components
Kondensator 100 μF 100 V dc Otwór przelotowy Panasonic Przewód promieniowy roztaw: 5 mm EEUFR2A101 RSS 5.64 5.64 x 5
  • Zgodny z RoHS
MPN:
EEUFR2A101
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.26% (05.03.2026)