Kondensator 22 μF 63 V Nichicon Wtyczka PC roztaw: 2.5 mm UPW1J220MED
RS Components
RSS 1.21 1.21 x 10
  • Zgodny z RoHS
MPN:
UPW1J220MED
Kod:
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
NICHICON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+7% (26.11.2025)