Kondensator 220 μF 450 V dc Montaż zatrzaskowy EPCOS B43505C5227M roztaw: 10 mm
RS Components
Kondensator 220 μF 450 V dc Montaż zatrzaskowy EPCOS B43505C5227M roztaw: 10 mm RSS 87.56 87.56 71.19 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
B43505C5227M
Kod:
Producent:
EPCOS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.99% (21.08.2025)