Kondensator 22 μF 100 V dc Promieniowe, Otwór przelotowy Rubycon roztaw: 3.5 mm 100YXF22M8X11.5
RS Components
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- MPN:
- 100YXF22M8X11.5
- Kod:
- Minimalne zamówienie:
- 5 szt.
- Producent:
- RUBYCON
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +7% (15.08.2025)