Kondensator 100 μF 50V dc Otwór przelotowy Rubycon roztaw: 5 mm 50RX30100M10X12.5
RS Components
Kondensator 100 μF 50V dc Otwór przelotowy Rubycon roztaw: 5 mm 50RX30100M10X12.5 RSS 1.39 1.39 x 10
  • Zgodny z RoHS
MPN:
50RX30100M10X12.5
Kod:
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
RUBYCON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+14% (29.11.2025)