Kondensator 33 μF 450 V dc Promieniowe, Otwór przelotowy Rubycon Wtyczka PC roztaw: 7.5 mm 450BXC33MEFC16X25
RS Components
Kondensator 33 μF 450 V dc Promieniowe, Otwór przelotowy Rubycon Wtyczka PC roztaw: 7.5 mm 450BXC33MEFC16X25 RSS 11.13 11.13 9.05 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
450BXC33MEFC16X25
Kod:
Producent:
RUBYCON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+6% (23.08.2025)