Kondensator 47 μF 450 V dc Promieniowe, Otwór przelotowy Rubycon Wtyczka PC roztaw: 7.5 mm 450BXC47MEFC18X25
RS Components
Kondensator 47 μF 450 V dc Promieniowe, Otwór przelotowy Rubycon Wtyczka PC roztaw: 7.5 mm 450BXC47MEFC18X25 RSS 13.35 13.35 10.85 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
450BXC47MEFC18X25
Zmiana ceny:
+7% (19.11.2025)