Kondensator 47 μF 35V dc Promieniowe, Otwór przelotowy Rubycon roztaw: 2.5 mm 35YXM47MEFC6.3X11
RS Components
Kondensator 47 μF 35V dc Promieniowe, Otwór przelotowy Rubycon roztaw: 2.5 mm 35YXM47MEFC6.3X11 RSS 1.39 1.39 x 25
  • Zgodny z RoHS
MPN:
35YXM47MEFC6.3X11
Kod:
Minimalne zamówienie:
25 szt.
Producent:
RUBYCON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+7% (26.08.2025)