Kondensator 10 μF 250 V dc Promieniowe, Otwór przelotowy Rubycon Wtyczka PC roztaw: 5 mm 250BXC10MEFC10X16
RS Components
Kondensator 10 μF 250 V dc Promieniowe, Otwór przelotowy Rubycon Wtyczka PC roztaw: 5 mm 250BXC10MEFC10X16 RSS 3.23 3.23 x 5
  • Zgodny z RoHS
MPN:
250BXC10MEFC10X16
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
RUBYCON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+7% (19.11.2025)