Kondensator 470 μF 50V dc Otwór przelotowy Rubycon roztaw: 5 mm 50RX30470M12.5X25
RS Components
Kondensator 470 μF 50V dc Otwór przelotowy Rubycon roztaw: 5 mm 50RX30470M12.5X25 RSS 10.26 10.26 x 5
  • Zgodny z RoHS
MPN:
50RX30470M12.5X25
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
RUBYCON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.01% (29.11.2025)