Rezystor do montażu w obudowie 6.8 Ω 20 W ±5 % TE Connectivity SQBW206R8J +300 ppm/°C Drutowe Wypust
RS Components
RSS 8.65 8.65 x 5
  • Zgodny z RoHS
MPN:
SQBW206R8J
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
TE CONNECTIVITY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (22.03.2026)