Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 10 Ω 1206 ±5 % 0.66 W -200 ppm/°C, +200 ppm/°C Grubowarstwowy ERJP08J100V
RS Components
Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 10 Ω 1206 ±5 % 0.66 W -200 ppm/°C, +200 ppm/°C Grubowarstwowy ERJP08J100V RSS 0.09 0.09 x 5000
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ERJP08J100V
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+13% (02.07.2025)