Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 2 Ω 0805 ±1 % 0.33 W -200 ppm/°C, +200 ppm/°C Grubowarstwowy ERJ6BQF2R0V
RS Components
Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 2 Ω 0805 ±1 % 0.33 W -200 ppm/°C, +200 ppm/°C Grubowarstwowy ERJ6BQF2R0V RSS 0.40 0.40 x 5
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ERJ6BQF2R0V
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-20% (02.09.2025)