ROHM Rezystor do montażu powierzchniowego 10 kΩ 1206 ±1 % 0.25 W -100 ppm/°C, +100 ppm/°C Grubowarstwowy MCR18EZPF1002
RS Components
ROHM Rezystor do montażu powierzchniowego 10 kΩ 1206 ±1 % 0.25 W -100 ppm/°C, +100 ppm/°C Grubowarstwowy MCR18EZPF1002 RSS 0.11 0.11 x 100
  • Zgodny z RoHS
MPN:
MCR18EZPF1002
Kod:
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Producent:
ROHM
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+10% (25.11.2025)