Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 3.9 Ω 1206 ±1 % 0.5 W -200 ppm/°C, +200 ppm/°C Grubowarstwowy ERJ8BQF3R9V
RS Components
Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 3.9 Ω 1206 ±1 % 0.5 W -200 ppm/°C, +200 ppm/°C Grubowarstwowy ERJ8BQF3R9V RSS 1.09 1.09 x 5
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ERJ8BQF3R9V
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-20% (15.04.2026)