Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 62 Ω 1210 ±1 % 0.5 W -100 ppm/°C, +100 ppm/°C Grubowarstwowy ERJP14F62R0U
RS Components
Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 62 Ω 1210 ±1 % 0.5 W -100 ppm/°C, +100 ppm/°C Grubowarstwowy ERJP14F62R0U RSS 1.65 1.65 x 5
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ERJP14F62R0U
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.48% (10.07.2025)