Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 3.3 Ω 2512 ±1 % 1 W ±100 ppm/°C Grubowarstwowy ERJ1TRQF3R3U
RS Components
Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 3.3 Ω 2512 ±1 % 1 W ±100 ppm/°C Grubowarstwowy ERJ1TRQF3R3U RSS 0.57 0.57 x 5
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ERJ1TRQF3R3U
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-83% (18.04.2026)