Opornik 18 Ω 7 W ±75 ppm/°C drutowy Vishay RWM062218R0JA15E1
RS Components
Opornik 18 Ω 7 W ±75 ppm/°C drutowy Vishay RWM062218R0JA15E1 RSS 6.37 6.37 x 5
  • Zgodny z RoHS
MPN:
RWM062218R0JA15E1
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.07% (29.08.2025)