Opornik 3.3 Ω 7 W 5 % ±75 ppm/°C drutowy Vishay RWM06223R30JA15E1
RS Components
Opornik 3.3 Ω 7 W 5 % ±75 ppm/°C drutowy Vishay RWM06223R30JA15E1 RSS 6.37 6.37 x 5
  • Zgodny z RoHS
MPN:
RWM06223R30JA15E1
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.07% (26.11.2025)