Opornik 10 Ω 1 W 5 % +200 ppm/°C drutowy Bourns FW10A10R0JA
RS Components
Opornik 10 Ω 1 W 5 % +200 ppm/°C drutowy Bourns FW10A10R0JA RSS 1.81 1.81 x 5
  • Zgodny z RoHS
MPN:
FW10A10R0JA
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
BOURNS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-25% (16.04.2026)