Opornik 36 kΩ 0.6 W 1 % +50 ppm/°C Cienkowarstwowy Vishay MBB02070C3602FCT00
RS Components
Opornik 36 kΩ 0.6 W 1 % +50 ppm/°C Cienkowarstwowy Vishay MBB02070C3602FCT00 RSS 0.59 0.59 x 50
  • Zgodny z RoHS
MPN:
MBB02070C3602FCT00
Kod:
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Zmiana ceny:
+3.55% (26.10.2025)