Opornik 976 kΩ 0.25 W 0.1 % +15 ppm/°C Folia metalowa TE Connectivity YR1B976KCC
RS Components
Opornik 976 kΩ 0.25 W 0.1 % +15 ppm/°C Folia metalowa TE Connectivity YR1B976KCC RSS 4.85 4.85 x 5
  • Zgodny z RoHS
MPN:
YR1B976KCC
Zmiana ceny:
-5% (20.02.2026)
Poprzednia cena:
5.13
Ilość [ x szt]: 125+ 250+ 500+ 1250+
Te Connectivity R to precyzyjne rezystory z warstwą metalową, z tolerancją 0,1% i współczynnikiem temperatury 15 ppm.