Opornik 2.2 kΩ 7 W 5 % +200 ppm/°C drutowy TE Connectivity SBCHE62K2J
RS Components
Opornik 2.2 kΩ 7 W 5 % +200 ppm/°C drutowy TE Connectivity SBCHE62K2J RSS 6.06 6.06 x 5
  • Zgodny z RoHS
MPN:
SBCHE62K2J
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
TE CONNECTIVITY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (11.05.2026)