Opornik 4.7 mΩ 0.33 W 5 % 0 ppm/°C Folia węglowa TE Connectivity CFR25J4M7
RS Components
Opornik 4.7 mΩ 0.33 W 5 % 0 ppm/°C Folia węglowa TE Connectivity CFR25J4M7 RSS 0.11 0.11 x 10
  • Zgodny z RoHS
MPN:
CFR25J4M7
Kod:
135645
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
TE CONNECTIVITY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-8% (11.05.2026)