Opornik 510 kΩ 0.25 W 5 % 0 ppm/°C Folia węglowa KOA CFS1/4C514J
RS Components
Opornik 510 kΩ 0.25 W 5 % 0 ppm/°C Folia węglowa KOA CFS1/4C514J RSS 0.20 0.20 x 20
  • Zgodny z RoHS
MPN:
CFS1/4C514J
Kod:
Minimalne zamówienie:
20 szt.
Producent:
KOA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+5% (26.10.2025)