Opornik 4.7 Ω 2 W 5 % +200 ppm/°C drutowy Bourns FW20A4R70JA
RS Components
Opornik 4.7 Ω 2 W 5 % +200 ppm/°C drutowy Bourns FW20A4R70JA RSS 3.63 3.63 x 5
  • Zgodny z RoHS
MPN:
FW20A4R70JA
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
BOURNS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.13% (19.11.2025)