Rezystor stały 470 Ω 0.5 W 5 % +350 ppm/°C Cienkowarstwowy TE Connectivity FRN50J470R/S
RS Components
RSS 1.27 1.27 x 10
  • Zgodny z RoHS
MPN:
FRN50J470R/S
Kod:
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
TE CONNECTIVITY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.1% (08.03.2026)