Opornik 237 Ω 0.25 W 0.1 % +15 ppm/°C Folia metalowa TE Connectivity YR1B237RCC
RS Components
RSS
4.77
x 5
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- MPN:
- YR1B237RCC
- Kod:
- Minimalne zamówienie:
- 5 szt.
- Producent:
- TE CONNECTIVITY
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +4.79% (23.02.2026)
- Poprzednia cena:
- 4.55
| Ilość [ x szt]: | 125+ | 250+ | 500+ | 1250+ |
|---|---|---|---|---|
Sugerowane produkty dla yr1b237
Te Connectivity R Series precyzyjne rezystory z kliszą metalową, z tolerancją 0,1% i współczynnikiem temperatury 15 ppm.